Atelier Dokument | kreativa, grafika
ADO logo

Atelier Dokument (ADO), reklamní fabrika v centru Prahy

Již řadu let pro vás zpracováváme grafické, produkční a marketingové podklady. Sídlíme v centru Prahy (Emauzský klášter). Pracujeme pro velké i malé klienty, velmi často formou full servisu. Dá se s námi mluvit normální řečí, probrat, co potřebujete – a my dokážeme navrhnout, jak to realizovat.
Realizujeme POS instalace typu rebrand provozovny, orientační systém v interiéru i exteriéru, POSM/POP, akcidenční tiskoviny, merkantilie. Dokážeme se postarat o doplnění interiéru fotografickou výzdoby z našich fotografií nebo originálními obrazy spolupracujících uznávaných výtvarníků. Na počátku práce je naše kreativa, tvorba loga, vizuální identita nebo klasický corporate, zhotovení nebo pečlivý výběr fotografií, grafické zpracování. Dodáváme kompletní zakázky na klíč nebo jednotlivé produkty - vizitky, letáky, rollupy, billboardy, menu restaurací (jídelní a nápojové lístky), plakáty a další. Realizujeme atypické reklamní předměty, obaloviny / packaging včetně léčiv a kosmetiky.
Naše digitální projekty zahrnují webdesign a tvorbu webů, správu sociálních sítí včetně copywritingu a fotografií a videa pro sociální média.
Grafické práce studia pokrývají velké rozpětí – tvorbu knih, časopisy, publikace všeho druhu.
Naše fotografické studio je špičkové a věhlasné. Fotografujeme portréty v našem atelieru nebo u klienta, firemní fotografie pro prezentační materiály a press packy - mediakity, ilustrační foto pro propagační materiály, fotografie firemních prostor. Vytváříme firemní fotobanky. Naší silnou disciplínou je gastrofoto - fotografie gastronomie. Pro velkou část naší gastronomické scény jsou fotografie Atelieru Dokument, jejichž autorem je Martin Siebert, zárukou úspěchu a nejvyšší kvality.

Zpracování jakýchkoli materiálů pro výrobu

Update cookies preferences