Atelier Dokument | instalace

Atelier Dokument, fotografické a grafické studio v centru Prahy

Vytváříme a spravujeme webové stránky postavené na redakčním systému i weby namíru bez CMS. Vytváříme a administrujeme pokročilé eshopy. Vytváříme a spravujeme profily na sociálních sítích včetně copywriter služeb. Vyvíjíme interaktivní publikace.
Zabýváme se sazbou knih, časopisů a dalších periodických či neperiodických tiskovin, elektronických knich a dalších forem vydání. Vytváříme kreativní i užitou grafiku - loga, vizitky, letáky, katalogy a další tiskoviny. Velké zkušenosti máme ve fullservice pro gastronomii - restaurace, distributory potravin a nápojů. Vytváříme podklady a realizujeme instalace namístě - provozovny, restaurace, kavárny apod.
Zhotovujeme gastro foto (gastronomické fotografie = fotografie jídla, kuchařů, interiérů, provozů, akcí v podnicích), imidžové fotografie - firemní / business foto, korporátní fotografování, image foto pro zdravotnictví, banky, firmy, makléřské společnosti. Vytváříme fotobanky pro firemní klienty - sady fotografií managementu, media packy, firemní materiály. Dodáváme kvalitní fotovýzdobu či reprodukce do podniků z vytvořených fotografií.

Instalace

→ umíme naslouchat potřebám klienta
→ vytváříme nápaditou a funkční grafiku
→ profesionální fotografie
→ profesionální textařina
→ provázání s další grafickou či jinou prezentací